Darmowa dostawa od 50,00 zł

Nowa marka - Ariat

2019-05-11
Nowa marka - Ariat
Ariat International to marka najwyższej jakości obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów jeździeckich i innych zajęć na świeżym powietrzu i trekkingu, zlokalizowana w Union City w Kalifornii. Została założona przez Beth Cross i Pam Parker w 1993 roku. Dostrzegły one okazję do zrewolucjonizowania obuwia dla konnych jeźdźców. Opracowały buty do jazdy z „zaawansowaną technologią i konstrukcją butów sportowych”, co poprawiło wydajność, dopasowanie i komfort zarówno w siodle, jak i na ziemi.      


 

Ariat promuje swoje produkty poprzez umowy sponsorskie z najlepszymi na świecie zawodnikami, zespołami i imprezami globalnymi.      

Jest oficjalnym dostawcą obuwia i odzieży jeździeckiej dla Federation Equestrian International (FEI) - globalnego organu zarządzającego sportami jeździeckimi, w tym olimpiadą. Jest również oficjalnym dostawcą obuwia dla Amerykańskiej Federacji Jeździeckiej (USEF) oraz sponsorem Winter Equestrian Festival, Central Park Horse Show, Tryon Park Equestrian Centre i Washington International Horse Shows.  Ariat ma także długoterminowe umowy partnerskie z elitarnymi skoczkami przez przeszkody Beezie Madden i Meredith Michaels-Beerbaum, zawodnikami myśliwskimi John French i Hope Glynn oraz zawodnikami WKKW William Fox Pitt, Mary King i Boyd Martin.  


 
Firma z charakterystycznym logiem byka jest również oficjalnym sponsorem obuwia Professional Bull Riding (PBR), najszybciej rozwijającego się sportu w amerykańskiej telewizji. Programy te dostępne są w CBS i CBS Sports na 26 rynkach, PBR jest dostępny dla 60 milionów gospodarstw domowych w USA. Jest również silnym sportem w Brazylii i zyskuje popularność w Chinach. Ariat jest oficjalnym dostawcą obuwia i odzieży dla World Series of Team Roping (WSTR) oraz dla National High School Rodeo Association (NHSRA). Brand wspiera wielu sportowców rodeo: 23-krotny mistrz świata Trevor Brazile, czterokrotny mistrz świata Kaycee Field, pięciokrotny mistrz świata Luke Branquinho, 14-krotny mistrz świata Jackie Hobbs-Crawford, dwukrotny mistrz świata Taos Muncy, dwukrotny mistrz świata Chad Masters, mistrz świata Stran Smith i Shawn Flarida są członkami Team Ariat. Ariat sponsoruje także 16 sportowców PBR, w tym 2015 Rookie of the Year Kaique Pacheco, ulubieńca fanów i gwiazdy wyścigowej Amazing McC Cordoy, najwyżej notowanego Joao Ricardo Vieira i dwukrotnego mistrza świata Chrisa Shiversa.  Ariat pojawił się w filmie Nicholasa Sparka „The Longest Ride”, z 2015 roku, opowiadającym o sportowcu z PBR, który powraca do walki byków po zagrażającej życiu kontuzji. W tym filmie marka współpracowała z 20th Century Fox i PBR, aby przedstawić rolę lidera, Scotta Eastwooda, jako autentycznie wspieranego przez firmę z Union City.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2019

Polecane

Buty trekingowe Ariat Berwick lace GTX Insulated 10016298

Buty trekingowe Ariat Berwick lace GTX Insulated 10016298

299,70 zł brutto/1para299.70 pkt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 299,70 zł/1paraCena regularna 999,00 zł brutto/1para
Buty trekkingowe Ariat Berwick Lace Gtx Insulated 10016299

Buty trekkingowe Ariat Berwick Lace Gtx Insulated 10016299

299,70 zł brutto/1para299.70 pkt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 299,70 zł/1paraCena regularna 999,00 zł brutto/1para
pixel