Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowa marka - Ariat

2019-05-11
Nowa marka - Ariat
Ariat International to marka najwyższej jakości obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów jeździeckich i innych zajęć na świeżym powietrzu i trekkingu, zlokalizowana w Union City w Kalifornii. Została założona przez Beth Cross i Pam Parker w 1993 roku. Dostrzegły one okazję do zrewolucjonizowania obuwia dla konnych jeźdźców. Opracowały buty do jazdy z „zaawansowaną technologią i konstrukcją butów sportowych”, co poprawiło wydajność, dopasowanie i komfort zarówno w siodle, jak i na ziemi.      


 

Ariat promuje swoje produkty poprzez umowy sponsorskie z najlepszymi na świecie zawodnikami, zespołami i imprezami globalnymi.      

Jest oficjalnym dostawcą obuwia i odzieży jeździeckiej dla Federation Equestrian International (FEI) - globalnego organu zarządzającego sportami jeździeckimi, w tym olimpiadą. Jest również oficjalnym dostawcą obuwia dla Amerykańskiej Federacji Jeździeckiej (USEF) oraz sponsorem Winter Equestrian Festival, Central Park Horse Show, Tryon Park Equestrian Centre i Washington International Horse Shows.  Ariat ma także długoterminowe umowy partnerskie z elitarnymi skoczkami przez przeszkody Beezie Madden i Meredith Michaels-Beerbaum, zawodnikami myśliwskimi John French i Hope Glynn oraz zawodnikami WKKW William Fox Pitt, Mary King i Boyd Martin.  


 
Firma z charakterystycznym logiem byka jest również oficjalnym sponsorem obuwia Professional Bull Riding (PBR), najszybciej rozwijającego się sportu w amerykańskiej telewizji. Programy te dostępne są w CBS i CBS Sports na 26 rynkach, PBR jest dostępny dla 60 milionów gospodarstw domowych w USA. Jest również silnym sportem w Brazylii i zyskuje popularność w Chinach. Ariat jest oficjalnym dostawcą obuwia i odzieży dla World Series of Team Roping (WSTR) oraz dla National High School Rodeo Association (NHSRA). Brand wspiera wielu sportowców rodeo: 23-krotny mistrz świata Trevor Brazile, czterokrotny mistrz świata Kaycee Field, pięciokrotny mistrz świata Luke Branquinho, 14-krotny mistrz świata Jackie Hobbs-Crawford, dwukrotny mistrz świata Taos Muncy, dwukrotny mistrz świata Chad Masters, mistrz świata Stran Smith i Shawn Flarida są członkami Team Ariat. Ariat sponsoruje także 16 sportowców PBR, w tym 2015 Rookie of the Year Kaique Pacheco, ulubieńca fanów i gwiazdy wyścigowej Amazing McC Cordoy, najwyżej notowanego Joao Ricardo Vieira i dwukrotnego mistrza świata Chrisa Shiversa.  Ariat pojawił się w filmie Nicholasa Sparka „The Longest Ride”, z 2015 roku, opowiadającym o sportowcu z PBR, który powraca do walki byków po zagrażającej życiu kontuzji. W tym filmie marka współpracowała z 20th Century Fox i PBR, aby przedstawić rolę lidera, Scotta Eastwooda, jako autentycznie wspieranego przez firmę z Union City.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2019

Polecane

Buty trekingowe Ariat Berwick lace GTX Insulated 10016298

Buty trekingowe Ariat Berwick lace GTX Insulated 10016298

999,00 zł brutto299,70 zł brutto299.70 pkt.
Buty trekkingowe Ariat Berwick Lace Gtx Insulated 10016299

Buty trekkingowe Ariat Berwick Lace Gtx Insulated 10016299

999,00 zł brutto299,70 zł brutto299.70 pkt.
pixel