Darmowa dostawa od 50,00 zł

Buty Salomon

( ilość produktów: 31 )

Firma Salomon jest jednym z większych producentów odzieży sportowej, sprzętu narciarskiego, akcesoriów sportowych i obuwia. Francuska firma istnieje już od 1947 roku i produkuje produkty dedykowane zarówno profesjonalistom jak i amatorom. Buty Salomon produkowane są do różnych aktywności sportowych i na różne pory roku. Dla osób szukających perfekcyjnego obuwia, odzieży czyekwipunku do różnych aktywności, marka Salomon będzie najlepszym wyborem. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów marki Salomon.

Obuwie trekkingowe Salomon damskie i męskie oraz odzież i ekwipunek

Sklep Salomon

dysponuje różnego rodzaju obuwiem. W jego ofercie znajdują się między innymi buty zimowe Salomon oraz buty trekkingowe Salomon (damskie jak i męskie). Oferta obejmuje przy tym zarówno buty Salomony męskie jak i buty Salomon damskie typu wysokiego lub niskiego, buty do biegania, buty treningowe o uniwersalnym zastosowaniu, a także profesjonalne obuwie zimowe.

1 oferta - buty
obejmuje buty Salomon trekkingowe, turystyczne, treningowe, biegowe, profesjonalne zimowe. Te ostatnie wykonane są z nieprzemakalnych, nienasiąkliwych materiałów. Buty biegowe to perfekcyjne buty Salomony dla osób uprawiających biegi górskie tak amatorsko jak i zawodowo. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy damskie i męskie buty Salomon na każdą porę roku. Sprawdź, czym dysponujemy i zamów to, czego akurat szukasz i potrzebujesz.

2 oferta ? odzież i ekwipunek
Nasz sklep oferuje również sportową i turystyczną odzież marki Salomon oraz dużą ilość potrzebnych w różnych okolicznościach akcesoriów sportowych i turystycznych. Znajdziesz u nas między innymi: plecaki różnego typu, zimowe rękawice, czapki, kaski, spodenki i bluzy sportowe Salomon. Plecaki w różnych kolorach i o różnych pojemnościach, ze strategicznie rozmieszczonymi przegródkami i kieszonkami na różnego typu rzeczy osobiste. W ofercie są ciepłe rękawice narciarskie, spodnie narciarskie, pasy z bidonami i spodenki Salomon.

Oferta odzieży obejmuje odzież dopasowaną do aktywności przez Ciebie uprawianej. Obojętne, czy będzie to wypad w góry, wycieczka turystyczna, czy trening. Produkty z logo firmy Salomon są wysoko oceniane i cieszą się dobrą renomą ze względu na ich przydatność i jakość.

Pamiętaj
Salomon to produkty nowej generacji i nowoczesne technologie. Dla turystów i sportowców. Dla amatorów i zawodowców. Dla Ciebie.

Buty Salomon podzielone na kolekcje

pixel