Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kijki Gabel

( ilość produktów: 60 )

Kijki mają pozytywny wpływ nie tylko na komfort wędrówki, ale również na zdrowie. Pomagają z łatwością poruszać się po niełatwym terenie oraz sprawiają, że każdy krok jest pewniejszy. Ponadto pozwalają utrzymać odpowiednią równowagę i postawę. Poznaj kijki Gabel, które oferujemy w sklepie internetowym Butomaniak.

Przejdź szybciej trasę ? weź ze sobą kijki Gabel

W naszym sklepie internetowym Butomaniak znajdziesz kijki Gabel, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnością, dzięki czemu sprawdzą się w okresie zarówno letnim, jak i zimowym. Ponadto są one składane, dlatego można je zabrać ze sobą w każde miejsce, przechowując je w plecaku. Gabel kije wyposażone są w specjalną technologię WIRED, która pozwala w sposób ekspresowy zmniejszyć ich długość. Mają one bardzo odporną końcówkę, zapewniającą stabilność na trudnym i nieznanym terenie. Dostępne kijki występują w trzech rozmiarach: 105 cm, 115 cm i 120 cm. Poza prezentowanymi kijkami trekkingowymi zachęcamy do poznania kijków nordic walking. Sprawdź, czym się one wyróżniają!

Gabel ? kijki trekkingowe czy nordic walking?

Kijki są znane od zawsze, ale dopiero w ostatnich latach można było dostrzec ich coraz większą popularność. Trekking to inaczej piesze wędrówki, często po trudnym terenie. W tej aktywności należy korzystać ze specjalnych kijków, które ułatwiają pokonywanie kolejnych kilometrów. Kijki trekkingowe używane są również podczas biegu trailowego. Nordic walking to całkiem inna aktywność! Tutaj kijki służą do podpierania i odpychania pod kątem 45 stopni. To jest najważniejsza różnica pomiędzy kijkami trekkingowymi a nordic walking. Asortyment sklepu Butomaniak oferuje kijki Gabel zarówno do trekkingu, jak i do nordic walking. Tylko od Ciebie zależy, który rodzaj aktywności sportowej wybierzesz.

Kije Gabel ? szeroka oferta sklepu Butomaniak

W naszym sklepie Butomaniak znajdziesz kije trekkingowe i kijki do nord walking od znanej i renomowanej marki Gabel. Wykonane zostały one z najwyższej jakości aluminium. W kijkach Gabel zastosowano nowoczesne technologie, które gwarantują wygodę podczas aktywności fizycznej. Wśród nich warto wymienić system szybkiego wypięcia paska z rękojeści kija.

Kijki Gabel dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwoli wybrać model dopasowany do indywidualnych preferencji. Ich cechą charakterystyczną jest również duża wytrzymałość oraz idealnie wyprofilowana rękojeść. Wybierając kijki trekkingowe lub do nordic walking, przyjrzyj się także bieliźnie termoaktywnej damskiej lub męskiej. Podczas dłuższych wypraw sprawdzi się ona idealnie ? zarówno latem, jak i zimą. Serdecznie zapraszamy na zakupy, które zrealizujesz bez wychodzenia z domu!

pixel