Darmowa dostawa od 50,00 zł

Buty Timberland

( ilość produktów: 1 )

Ciężka praca, innowacje i zamiłowanie do przyrody to główne elementy historii Timberland. Są one niezmienne od samego początku. Wszystko zaczęło się w 1952 roku, kiedy założyciel firmy, Nathan Swartz, kupił połowę udziałów w Abington Shoe Company. Po wyemigrowaniu do Stanów Zjednoczonych przeszedł praktykę zawodową i ostatecznie wykupił partnera i zaprosił synów do biznesu. Firma Abington Shoe Company wkrótce przeniosła się do Newmarket w stanie New Hampshire, położonej w malutkim zakątku Nowej Anglii, znanej z majestatycznych łańcuchów górskich, skalistych wybrzeży, gęstych lasów, rzek, jezior i dostępu do wielkich miast na wschodnim wybrzeżu. W tej części świata panuje zróżnicowana pogoda - zamiecie śnieżne, gwałtowne ulewy, ostre zimy i letnie fale upałów. Wychodzenie na zewnątrz przy każdej pogodzie było problemem, który firma Timberland miała w przyszłości rozwiązać.

Zimowe buty męskie i damskie Timberland

W 1973 roku wyprodukowano pierwsze oryginalne i wodoodporne buty ?Timberland?. Były one solidne, dobrze wykonane i dzięki innowacyjnej technice formowania wtryskowego, która była nowością w przemyśle obuwniczym, wytrzymały najgorsze żywioły. Te wysokiej jakości ?żółte? buty wyznaczają obecnie nowe standardy wodoodporności. Stały się one również popularne wśród entuzjastów outdooru, którzy potrzebowali ochrony w każdych warunkach pogodowych i terenowych oraz wśród profesjonalnych miłośników trekkingu, którzy potrzebowali wytrzymałego, niezawodnego sprzętu i wielu innych, którzy chcieli po prostu świetnie wyglądających butów. Buty męskie Timberland zdefiniowały ten popularny brand, szczególnie buty zimowe Timberland męskie. Nasz sklep internetowy posiada je w swoje ofercie w atrakcyjnych cenach.

Dziedzictwo ciężkiej pracy, innowacji i miłości do natury ciągle trwa w Timberland. Firma ciągle inspiruje i wyposaża cały świat do wyjścia na zewnątrz, współpracy międzyludzkiej i ulepszania go. Logo firmy znajdziemy zarówno w miastach, na przedmieściach jak i na wsi. Wszędzie, gdzie pracujemy, bawimy się i spotykamy się ze sobą. W związku z tym misją firmy jest uczynienie marki siłą do pozytywnych zmian. Brand dba, aby nasz świat był bardziej zielony, nasze społeczności silniejsze i zdrowsze, a produkty lepsze przy mniejszym wpływie na środowisko. Buty męskie Timberland to synonim jakości i wytrzymałości!

pixel