Darmowa dostawa od 50,00 zł

Skarpetki

( ilość produktów: 57 )

Sport niesie za sobą pewne ryzyko, gdy jest uprawiany w niskich temperaturach. Dlatego niezwykle ważne jest zadbanie o odpowiednią odzież i właściwe obuwie. Wysokiej jakości, przygotowane do tego skarpety męskie są jednym z niezbędników na liście zakupów każdego fana joggingu w zimie czy osoby wybierającej się w góry. Przygotowaliśmy w naszym sklepie skarpety znanych, cenionych wśród wspinaczy, taterników i alpinistów marek. Nie zabrakło produktów firmy Salewa czy Dynafit. Chcemy zaznaczyć, że skupiliśmy się na dywersyfikacji oferty, stąd wiele modeli do wyboru o różnych cechach charakterystycznych i właściwościach. Mamy jednak nadzieję, że znajdziesz produkt dostosowany do Twoich potrzeb. Skoro znalazłeś już skarpety, to powinieneś także zwrócić uwagę na buty idealne w góry czy na co dzień, polecamy zajrzeć na produkty marki Palladium!

Skarpety na trudne warunki pogodowe

Nasza oferta zawiera wysokiej jakości skarpety męskie do zadań specjalnych. Produkty wykonane z rozciągliwego i oddychającego materiału z Dryarn. Modele są szybkoschnące, co jest niezwykle ważne dla samej stopy i organizmu człowieka podczas wysiłku. Wiele modeli dostępnych w sklepie Butomaniak ma podbicie z siatki, dzięki czemu przepuszczalność powietrza jest na bardzo wysokim poziomie. Nawet podeszwy naszych skarpetek męskich mają kanały powietrzne! Chcemy także zaznaczyć, że wiele egzemplarzy ma owijaną konstrukcję 3F, polecaną przez wspinaczy i miłośników gór. Taka konstrukcja oferuje lepszą stabilizację pięty, jednocześnie lepiej chroni ścięgna Achillesa za sprawą dodatkowej wyściółki. To tylko kilka przykładów zastosowanych technologii i rozwiązań w skarpetach męskich z naszej oferty. Sprawdź wszystkie modele i wybierz jedną parę lub kilka par na następny wyjazd. Nie możesz także zapomnieć o pozostałych akcesoriach turystycznych, wiele z nich znajdziesz w naszym sklepie.

Długie i krótkie skarpety męskie znanych producentów

W sklepie Butomaniak czekają na Ciebie skarpety męskie w wersji krótkiej i długiej. W przypadku mniejszych modeli zachęcamy do ich zakupu wszystkich chcących czuć się komfortowo podczas pieszych wędrówek i treningów górskich. Dłuższe skarpetki sprawdzą się z kolei przede wszystkim w skialpinizmie. Za sprawą zaawansowanego technologicznie przędza Nano Glide zmniejszą ścieranie w obrębie stopy i powstawanie tam gorących punktów, co jednocześnie zmniejszy ryzyko powstawania otarć, ponadto będą doskonale odprowadzać wilgoć. Zarówno krótkie, jak i długie modele mają owijającą konstrukcję 3F dla lepszej stabilizacji. Nie zabrakło siatek ani wyściółek mających zapewnić lepszą oddychalność i ochronę dla stopy. Mamy nadzieję, że skarpety męskie dostępne w tej kategorii spełnią Twoje oczekiwania. Zachęcamy do zakupu i kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości.

pixel