Darmowa dostawa od 50,00 zł

Odzież Wrangler

( ilość produktów: 116 )

Wrangler jest marką na wskroś amerykańską jest uosobieniem amerykańskiej wolności. Firma tworzy wysokiej jakości odzież z denimu do noszenia na co dzień. Najlepszej jakości jeansy i koszule dla kowbojów były produkowane już od 1947 roku. Z czasem dochodziły nowe detale zmieniające wygląd odzieży, takie jak np. większa ilość szlufek, dodatkowe kieszonki czy płaskie nity. Detale te nadal odgrywają niebagatelną rolę w nowszych modelach odzieży, ale dostosowywane są one do potrzeb współczesnego klienta i aktualnej mody.

Bawełna, laser, piana - odzież damska i męska Wrangler

Bawełna to podstawowy materiał używany do wytwarzania produktów marki Wrangler. Większość bawełny pochodzi od amerykańskich plantatorów, którzy stosują proekologiczne praktyki rolnicze i dbają o ochronę gleby. Zaś skrawki bawełny, które pozostały po produkcji, zaczęły być ponownie wykorzystywane, co wpłynęło znacząco na zużycie wody. Firma nie stosuje już piaskowania do uzyskiwania efektów wykończeniowych; od kilku lat w użyciu pozostaje laser jako bezpieczna i technologicznie zaawansowana metoda. Technologia barwienia tkanin z wykorzystywaniem piany IndigoodTM pomaga zredukować zużycie wody o 99% i wyeliminować ścieki poprodukcyjne.

Wrangler a środowisko

Wrangler pomaga partnerom i konkurentom we wdrożeniu innowacyjnej technologii barwienia za pomocą piany. Poprzez zastosowanie tej metody problem związany ze ściekami poprodukcyjnymi może zostać całkowicie wyeliminowany. Firma Wrangler dba o jakość odzieży, wykorzystywane substancje i środowisko, stara się też zapobiegać wykorzystywaniu szkodliwych substancji chemicznych w swoich fabrykach oraz określa sposób pozyskiwania materiałów do produkcji swoich opakowań. W kolejnych liniach ubrań wykorzystywać będzie wyłącznie puch pochodzący od certyfikowanych producentów jako uboczny produkt zwierząt hodowanych na potrzeby przemysłu spożywczego. Y Wysokie standardy w kwestii ochrony środowiska i ochrona zasobów naturalnych planety należą do priorytetów firmy.

odpowiedzialność za to, co zostaje dla przyszłych pokoleń w kwestii ochrony jesteśmy to, co Jeansy & co. Właśnie ze względu na działania podejmowane przez firmę warto sięgnąć po jej produkty. Dużą popularnością cieszy się od dawna odzież damska Wrangler i odzież męska Wrangler, szczególnie spodnie jeansowe Wrangler. Niesłabnącym powodzeniem cieszą się także produkty takie jak T-shirt Wrangler i koszula Wrangler, a na zimę kurtki jesienne i zimowe.

pixel