Darmowa dostawa od 50,00 zł

Buty Asics

( ilość produktów: 9 )

Wśród producentów butów i akcesoriów sportowych jedną z najbardziej znanych marek jest Asics. Do najczęściej poszukiwanych produktów tej firmy należy odzież sportowa Asics oraz buty do biegania Asics. Klienci, wśród których nie brakuje amatorów i sportowców wyczynowych cenią sobie jakość materiałów i solidne wykonanie połączone z zaawansowaną technologią.

Sport jako uniwersalny język - buty Asics damskie i męskie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz buty Asics damskie i buty Asics męskie przeznaczone do różnych dyscyplin, jak choćby buty do siatkówki Asics, ale firma Asics kojarzona jest głównie z cenionymi przez sportowców butami do biegania. Obuwie Asics gwarantuje nie tylko właściwą amortyzację i przyczepność zmniejszające ryzyko kontuzji, ale też stabilizację i amortyzację wstrząsów.

Na uwagę zasługują Asics Gel Lyte damskie i Asics Gel Lyte męskie - za amortyzację w tym modelu odpowiada fenomenalny opatentowany przez firmę Asics System Gel, polegający na zamknięciu w podeszwie środkowej jednostek żelowych, które doskonale tłumią wstrząsy nie tracąc przy tym swoich właściwości. Dzięki temu buty Asics Gel mają wydłużony okres użytkowania. Jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że buty mają ciekawy design, wysoką jakość wykonania oraz bogatą kolorystykę to z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasz sklep internetowy oferuje oryginalne i sprawdzone produkty japońskiej marki.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Firma założona w 1949 roku przez Kihachiro Onitsuka miała na początku czterech pracowników i założenie, aby wychowywać młodych ludzi poprzez sport - do tego nawiązuje też nazwa firmy, będąca akronimem tego powiedzenia. Do początkowej oferty z czasem doszły też artykuły alpinistyczne, odzież wędkarska, narciarska itp. Z czasem firma przekształciła się w międzynarodowego producenta odzieży sportowej i postawiła na badania i technologie, czego efektem było: but nylonowy, gąbkowa podeszwa z syntetycznej gumy, trójwarstwowy materiał zapewniający przewiewność i lepsze dopasowanie, podeszwa środkowa z pianki EVA czy buty do biegania na bazie żelu.

pixel