Darmowa dostawa od 50,00 zł

Buty Ecco

( ilość produktów: 2 )

CCO - znana marka obuwia na całym swiecie ktora słynie ze świetnej jakosci obuwia. Marka ta oferuje m.in sportowe buty ECCO, damskie buty ECCO, sandały ECCO, męskie buty ECCO, oraz inne skórzane obuwie męskie oraz damskie. Karl Toosbury, założyciel ECCO od dziecka chciał mieć fabrykę obuwia i prowadzić własną firmę. Od najmłodszych lat uczył się fachu szewca. ECCO została założona w Danii w 1963 roku i dzisiaj zatrudnia 21,300 osób na całym świecie. Firma ta posiada i prowadzi własne zakłady produkcyjne i handlowe. Produkty ECCO są sprzedawane w 99 krajach w ponad 2250 sklepów ECCO!

Obuwie damskie i męskie ECCO

W 1985 r. ECCO zdecydowano, że istnieje tylko jeden sposób na uzyskanie dobrej jakości skóry - poprzez wykonanie jej samemu. Dziś ECCO jest właścicielem i operatorem 4 garbarni - w Holandii, Tajlandii, Indonezji i Chinach. Około 98% obuwia ECCO produkuje się we własnych fabrykach obuwia w Portugalii, Słowacji, Tajlandii, Indonezji, Wietnamie i Chinach, a niektóre na licencji w Indiach.

Produkcja własnej skóry sprawia, że ECCO jest bardzo wymagająca pod względem używanych materiałów a obuwie tej marki s3ynie z doskona3ej jako?ci.

Kilka znanych technologii butów ECCO:

1. Technologia FLUIDFORM - zapewnia idealną równowagę między amortyzacją a odbiciem. Pozwala to na swobodne chodzenie bez narażania stopy na złamania czy urazy.
2 .Rewolucyjna technologia Ecco Biom Lite - obuwie z tej serii odzwierciedlają naturalne ruchy stóp - ich podeszwa została stworzona na podstawie skanów stóp 2500 sportowców.

Poza obuwiem marka ECCO oferuje również inne produkty jak paski czy portfele ale również produkty do pielęgnacji obuwia.

ECCO opracowało produkty do pielęgnacji obuwia w 3 łatwych krokach:

1. Czyszczenie
2. Pielęgnacja
3. Ochrona

Warto pamiętać ze jest to szczegolnie istotne by zachować ich długotrwałą teksturę i elastyczność. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroką gamę produktów marki ECCO, które zostały wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Koniecznie sprawdź również nasze inne popularne kategorie wysokiej jakości butów! takie jak np. Palladium!

pixel