Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kurtki

( ilość produktów: 5 )

Okresy przejściowe oraz zima to czas, kiedy na dwór wychodzimy w ciepłych kurtkach. Dzieci szczególnie ich potrzebują, aby czuć się komfortowo bez względu na temperaturę na zewnątrz. Przygotowaliśmy wiele modeli do wyboru, które wyróżniają się nie tylko jakością wykonania, ale także bardzo ciekawym wzornictwem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kurtki dziecięce powinny być unikatowe, gdy mowa o wykończeniu. Chcemy jednak podkreślić, że w naszym asortymencie znajdziesz tylko i wyłącznie produkcje znanych, cenionych na rynku producentów. Przygotowaliśmy kurtki dla dzieci, które będą maksymalnie wygodne, jednocześnie zadbają o to, co najważniejsze. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości. Czekają na Twoje dziecko modele o różnej grubości, długości i oczywiście rozmiarze. Zachęcamy także do zakupu odzieży dodatkowej pod kurtkę. Przygotowaliśmy na przykład wygodne bluzy.

Z jakich materiałów wykonano nasze kurtki dla dzieci?

Kurtki dla dzieci przygotowano z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych materiałów. Tkaniny, jakie użyto do produkcji tej odzieży, wykorzystuje się najczęściej w przypadku produktów zimowych i jesiennych. Znajdziesz u nas modele wykonane na przykład z poliestru. To tkanina przepuszczająca powietrze, izolująca jednak ciepło, a przy tym bardzo miła w dotyku. Jednak to nie wszystko, niektóre z kurtek dla dzieci mają membrany. To ten element sprawia, że produkcje są nieprzemakalne, jesienny, mocny deszcz nie przejdzie do wewnętrznej części kurtki dziecięcej. Jeśli wybierasz produkt na zimę i chcesz, aby dziecku było maksymalnie ciepło i komfortowo, postaw na dodatkową bieliznę termoaktywną. Ta będzie wręcz niezbędna na przykład na stoku lub podczas zimowych, górskich podróży.

Ciepłe kurtki dziecięce na każde warunki

W asortymencie naszego sklepu internetowego Butomaniak znajdziesz kurtki dla dzieci na zimę. Bardzo grube, mimo to przyjemne w dotyku i komfortowe. Co więcej, nieprzemakalne, o czym już pisaliśmy. Nie zabrakło jednak nieco cieńszych, wykonanych również z poliestru modeli stworzonych z myślą o jesiennych i wiosennych warunkach pogodowych. Zachęcamy do wyboru kurtek dziecięcych w jaskrawych kolorach, jeśli mają być użytkowane w zimie. Przygotowaliśmy wiele wersji kolorystycznych, również wzory kurtek różnią się nieco od siebie. Co więcej, warto wspomnieć o dodatkach, takich jak ciepłe, często zapinane na rzepę lub zatrzaski kaptury, kieszeniami na zamek czy regulowanymi rękawami na rzepy. Każda z kurtek dla dzieci zapewni komfort termiczny, jednocześnie zaoferuje miejsce do przechowania najważniejszych akcesoriów, między innymi telefonu.

Kurtki dla dzieci od znanych dostawców

Zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego asortymentu kurtki dla dzieci od znanych dostawców. Zaufani, dobrze opiniowani producenci stworzyli bardzo dobrej jakości kurtki, które przetrwają wiele sezonów. Będą skutecznie chronić dziecko przed chłodem, wiatrem oraz deszczem. Jednym z dostawców jest firma Icepeak, bardzo chętnie wybierana również przez dorosłych. Tworzy odzież turystyczną i trekkingową z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Kurtki dziecięce są tego doskonałym przykładem. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych modeli. Chcemy podkreślić, że każdy z nich widnieje u nas w różnych rozmiarach. Dobierzesz więc kurtkę dla dziecka bez względu na jego wzrost. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

pixel