Darmowa dostawa od 50,00 zł

Odzież Kjus

( ilość produktów: 3 )

Mistrz narciarstwa alpejskiego Lasse Kjus początkowo nie miał planów wobec branży odzieży narciarskiej. Jako osoba praktyczna i znająca realia wiedział, że funkcjonalność i wydajność są ważniejsze niż moda. Szczególnie wtedy, kiedy przy każdej pogodzie spędzasz cały dzień w górach. Dążąc do odzieży funkcjonalnej stworzył markę oraz zlikwidował lukę na rynku. Firma KJUS powstała z pasji i doświadczenia. Wystarczy tu nadmienić, że mistrz Lasse Kjus zdobył w sumie16 medali na igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata oraz dwukrotnie zdobył mistrzostwo świata.

Od młodego narciarza do założyciela marki - Kjus

Podczas spotkań w połowie lat 90 dotyczących rozwoju produktu ze sponsorami norweskiej reprezentacji narciarskiej Lasse Kjus wymyślił koncepcję technicznej odzieży narciarskiej; znalezienie innych materiałów które sprawią, że produkty będą wygodniejsze w noszeniu. Chciał opracować lepszą odzież narciarską o ulepszonej funkcjonalności. Szczególnie zależało mu na odzieży dla narciarzy, gdyż w górach doświadczają oni różnych warunków pogodowych. Do dzisiaj entuzjaści nart doceniają techniczne zalety produktów marki Kjus.

Fuzja komfortu i ciepła

Do zaoferowania mamy kurtki narciarskie damskie i męskie Kjus. Stylowe, dające ochronę przed zimnem i wiatrem, z innowacyjnych funkcjonalnych tkanin o właściwościach regulujących wilgoć, wodoodpornych i oddychających. Materiały te wchłaniają pot i magazynują ciepło ciała. Kurtki te są lekkie jak piórko, mają możliwości regulacji i lepszego dopasowania. Możesz cieszyć się nieograniczoną swobodą ruchów przez cały dzień, zachowując równowagę klimatu ciała. Gwarantują to tobie również inne części damskie i męskiej garderoby takie jak czapka Kjus, spodnie Kjus czy kurtka zimowa Kjus.

pixel