Darmowa dostawa od 50,00 zł

Ledlenser

( ilość produktów: 37 )

Ledlenser to niemiecki producent wysokiej jakości latarek i czołówek turystycznych. To stosunkowo młoda marka, bo powstała w 1993 roku. Jak wiele firm w tamtym czasie, również ona zaczynała od działalności w garażu. Założyli ją Harald i Rainer Opolka. Początkowo znikomy kapitał nadrabiany był pasją i chęcią do pracy. Motywacja była tak duża, że sukces był jedynie kwestią czasu. Obecnie firma zatrudnia ponad 1000 pracowników, jest jednym ze światowych liderów, ma swoje centrum technologiczne, gdzie powstają nowe pomysły i prototypy samych latarek i czołówek, a także nowoczesnych technologii, które mogłyby wesprzeć sprzęt podczas pracy i zapewnić jeszcze wyższy komfort użytkowania. Latarki Ledlenser to synonim jakości, dbałości o każdy szczegół i wysokiej kontroli przed wprowadzaniem każdego modelu na rynek.

Czołówki od Ledlenser ? podstawowe wyposażenie survivalowe

W sklepie Butomaniak czekają na Ciebie latarki i czołówki Ledlenser wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne modele oferują dużą moc światła, co pozwala łatwiej i pewniej poruszać się po zmroku. Przygotowaliśmy zarówno modele do dłoni, jak i czołówki. Wybór warto uzależnić od rodzaju aktywności. Nasze propozycje sprawdzą się podczas joggingu, wspinaczki górskiej, a także zwykłego marszu w poszukiwaniu drewna na ognisko. Zapewniamy czołówki i latarki Ledlenser w mocno zróżnicowanych wersjach. Produkty różnią się przede wszystkim wymiarami, kształtami, mocą, a także rozwiązaniami technologicznymi. Należy podkreślić, że sama latarka nie wystarczy na nocny biwak. Wówczas będzie Ci potrzebny profesjonalny sprzęt turystyczny, który również znajdziesz w naszym sklepie.

Zaawansowane technologicznie latarki i czołówki Ledlenser

Niemiecki producent stawia na innowację, dlatego dostarcza latarki oraz czołówki zaawansowane technologicznie. Do Twojej dyspozycji oddajemy modele z funkcją Advanced Focus System, gdzie układ skupienia światła może przyjąć wąską lub szeroką wiązkę. W wielu produktach nie brak funkcji Smart Light Technology, kontrolera umożliwiającego przejście pomiędzy trybami pracy. Firma Ledlenser wyposażyła swoje flagowe czołówki w technologię OptiSense, czyli automatyczne dopasowanie światła do panujących warunków. Nowoczesne rozwiązania niemieckiej marki mają także Bluetooth, co pozwala na połączenie się z telefonem w celu personalizacji ustawień, np. Timer. Oczywiście to tylko przykłady. Przekonaj się, jakie jeszcze funkcje oferują latarki i czołówki Ledlenser. Zachęcamy Cię również do przejrzenia pozostałych akcesoriów z naszego asortymentu. Z pewnością przydadzą Ci się podczas podejść, survivalu czy zwykłego biwaku. Sprawdź, na co możesz się zdecydować, a następnie złóż zamówienie. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

pixel