Darmowa dostawa od 50,00 zł

Rękawice Reusch

( ilość produktów: 6 )

Chyba nikt nie wyobraża sobie jazdy na nartach bez odpowiednich rękawic. Jest to wręcz niemożliwe! Osoby, które choć raz tego spróbowały, na pewno już nie popełnią tego błędu. W sklepie Butomaniak doskonale wiemy, jak ważny jest ten element stroju narciarskiego, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy taką pozycję. Zapoznaj się z rękawicami Reusch!

Chroń dłonie podczas jazdy na nartach z rękawicami Reusch

Skóra na dłoniach u większości osób jest bardzo delikatna. Wystarczy dłuższa ekspozycja na wiatr czy niskie temperatury, a staje się ona szorstka i zaczerwieniona. Nie wspominając już o tym, że może zacząć pękać, co jest bardzo bolesne i często wymaga leczenia specjalistycznego. O dłonie trzeba w szczególności zadbać, gdy wybierasz się na narty. W takiej sytuacji bezwzględnie należy wyposażyć się w odpowiednie rękawice narciarskie. To one chronią ręce przed zimnem, ale również przed różnego rodzaju urazami. W asortymencie sklepu internetowego Butomaniak znajdziesz rękawice narciarskie Reusch. Materiał, z jakiego je wykonano, zapewnia zarówno odpowiednie ciepło, jak i skuteczną ochronę kostek i palców, które w szczególności narażone są na kontuzje. Poznaj wszystkie modele rękawic Reusch!

Rękawice narciarskie Reusch ? postaw na jakość i wygodę

Reusch to popularna niemiecka firma produkująca rękawice narciarskie. Projektowane przez nią akcesoria spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Rękawice Reusch znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Butomaniak w różnych wersjach, dzięki czemu wybór konkretnego modelu nie powinien sprawić Ci trudności.

Jedną z propozycji rękawic Reusch jest Modus GTX. Stanowi ona doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają szaleństwa na śniegu przez wiele godzin. Zapewnia wygodę oraz ciepło pomimo bardzo niskich temperatur. Rękawice narciarskie Reusch wyróżniają się wysoką oddychalnością oraz wodoodpornością dzięki membranie Gore-Tex. A jeżeli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w gogle narciarskie, to koniecznie poznaj nasze propozycje!

Zadbaj o pełen sprzęt narciarski ? zdecyduj się na rękawice Reusch

Uwielbiasz godzinami spędzać czas na stoku? Nic w tym dziwnego, gdyż jest to sport, który relaksuje i jednocześnie poprawia kondycję fizyczną. Aby w pełni móc korzystać z atrakcji, jakie daje jazda na nartach, należy zadbać o swoje ciało. Dłonie są wówczas bardzo narażone ? nie tylko na zmarznięcie, ale także na kontuzje. Dlatego warto uzupełnić swój strój narciarski rękawicami Reusch, które zwiększą komfort podczas jazdy.

Asortyment sklepu internetowego Butomaniak obejmuje profesjonalny sprzęt narciarski. Cechą charakterystyczną proponowanych rękawic jest wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny design. Rękawice narciarskie Reusch dostępne są w kilku rozmiarach od nr 6 po nr 8,5. Wybór modelu, który będzie pasował na dłonie zarówno kobiece, jak i męskie dłonie, nie będzie więc problemem. Poznaj już dziś wszystkie nasz propozycje!

pixel