Darmowa dostawa od 50,00 zł

Gogle i kaski Bolle

( ilość produktów: 3 )

Stworzona w 1888 r. firma Bollé jest jednym z pionierów branży okularów, gogli i kasków narciarskich. Stawia ona wytrzymałość, design i innowacje w centrum swojej strategii. Marka do dziś pozostaje liderem w koncepcji sportowych i lifestyle'owych okularów przeciwsłonecznych, gogli narciarskich oraz kasków narciarskich i rowerowych. Seria okularów ochronnych marki, zwana Bollé Safety, jest również wiodąca w swojej dziedzinie. Estetyka i wysoki poziom techniczny produktów potwierdzają ten wyjątkowy status. Bollé stara się integrować najnowsze innowacje rynkowe i nigdy nie przestaje opracowywać nowych rozwiązań technologicznych w celu poprawy użyteczności swoich produktów.

Gogle i kaski narciarskie oraz snowboardowe Bollé

Szczególnie widać to we flagowej grupie produktów, jakimi są gogle narciarskie Bolle. Wykonane są one z wytrzymałego materiału. W naszej ofercie znajdziecie Nova Logo Blocks 20859, których powłoka P80+ Anti-fog przeciwdziała parowaniu szkieł podczas wzmożonego wysiłku. System wentylacji Flow-Tech-Venting zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci. Gogle Bolle męskie i damskie zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Technologia Anti-Scratch przeciwdziała powstawaniu rys na soczewce.

W 2007 r. firma wprowadziła na rynek swoją pierwszą linię w kategorii kaski narciarskie Bolle, stając się liderem w dziedzinie sportów zimowych. Pozostając wiernym swojemu DNA, marka nie boi się innowacji i odkrywania kreatywnych możliwości. Dzisiejsze kaski oferują najnowsze technologie, aby sprostać wymaganiom amatorów sportów zimowych i różnego rodzaju zawodom. Firma ma w swojej ofercie również kaski snowboardowe Bolle.

Teraz, ponad 130 lat od powstania firmy, produkty Bollé są dystrybuowane i noszone na całym świecie. Bollé rozwinął szczególną siłę na rynkach specjalistycznych sportów zimowych, sportów wodnych, golfa, tenisa, jazdy na rowerze, szeroko pojętego outdooru, a także okularów, które spełniają codzienne potrzeby w kategoriach użyteczności oraz stylu wykonania.

pixel