Darmowa dostawa od 50,00 zł

Odzież Quiksilver

( ilość produktów: 20 )

Qdzież Quiksilver którą oferuje Quiksilver sklep online jest dla tych osób, które uprawiają sporty wodne lub zimowe, gdyż firma ma w swojej ofercie produkty do snowboardu i skateboardu. Ale i zwolennicy mody w miejskim stylu też znajdą coś dla siebie. Dostępne są buty i ubrania Quiksilver, a szczególnie duży wybór to spodnie męskie Quiksilver i koszulki. Koszulka męska Quiksilver charakteryzuje się wyrazistym kolorem i wielokolorowym nadrukiem często nawiązującym do środowiska. Często stosowanym motywem są motywy kwiatowe i zwierzęce.

Quiksilver odzież

Buty Quiksilver będą idealne dla tych, którzy szukają oryginalnego wzornictwa. Klapki i japonki mają ciekawe wzory, najczęściej kwiatowe lub zwierzęce i utrzymane są w kolorowych barwach. Dla tych, którzy wolą bardziej stonowane kolory też znajdzie się coś interesującego. Japonki Quiksilver ze względy na komfort użytkowania i jakość wykonania mogą być na basen, na plażę, ale też po domu lub do chodzenia w mieście.

Wszystkie buty Quiksilver łączy jakość wykonania i komfort użytkowania.

Quiksilver firma

Australijska firma ma w swojej ofercie produkty do snowboardu i skateboardu. Firma istnieje od 1969 roku. Jej założycielami byli John Law i Alan Green. Początkowo działalność firmy opierała się na produkcji odzieży dla surferów, przede wszystkim kombinezonów i spodenek. Dopiero z czasem działalność firmy objęła też inny asortyment: wszelkiego rodzaju odzież dla surferów, sprzęt i akcesoria dla tej dyscypliny oraz produkty dla snowboardzistów o podobnym charakterze. Firma Quiksilver od początku swojej działalności stara się łączyć w swoich produktach modę, sztukę i funkcjonalność, a także szeroką gamę materiałów i różne technologie. Produkuje też linie odzieży z materiałów ekologicznych. Jest jedną z najlepszych marek na rynku produktów sportowych. Na świecie organizowane są zawody surfingowe pod patronatem firmy Quiksilver.

Chcesz mieć w swojej letniej garderobie wyjątkowe produkty? Takie produkty może Tobie zaoferować Quiksilver sklep online.

pixel