Darmowa dostawa od 50,00 zł

Gogle narciarskie Briko

( ilość produktów: 1 )

Briko to włoska marka założona w 1985 roku w Mediolanie. Ma ona bogatą historię w tworzeniu produktów ochronnych i wspierania wyjątkowych postaci w świecie sportu, w tym narciarzy Alberto Tomba, Marca Girardelli, Lasse Kjus, Deborah Compagnoni, Kristiana Ghedina, Jure Kosir, Bode Miller oraz supergwiazdy Lindsey Vonn. Briko ma również bogate dziedzictwo w kolarstwie dzięki kultowym legendom Marco Pantani i Mario Cipolliniego.

Ochronne gogle narciarskie i snowboardowe BRIKO - męskie i damskie

Misją Briko jest wykorzystanie ogromnej energii marki do tworzenia innowacyjnych projektów i później produktów dla sportowców, którzy wymagają bezkompromisowej wydajności i bezpieczeństwa.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno gogle ochronne BRIKO przeznaczone dla rowerzystów i biegaczy, np. model Action, jak i bogaty wybór w kategorii gogle narciarskie i snowboardowe tej renomowanej marki.

Gogle BRIKO męskie i damskie charakteryzuje wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii. Dobrym przykładem może być tutaj model Veloce, którego soczewki poddano specjalnej obróbce, dzięki której ograniczono parowanie szkieł. Google z serii VELOCE umożliwiają podpięcie czujnika GPS, który w czasie rzeczywistym pokazuje aktualną prędkość, długość/szerokość geograficzną, dystans, czas i temperatur

pixel