Darmowa dostawa od 50,00 zł

Geox Aerantis

2019-03-30
Geox Aerantis
Wraz z kolekcją Geox Wiosna Lato 2019 dotarły do nas nowe rozwiązania technologiczne opracowane przez laboratoria Geox, które mają na celu zwiększenie komfortu użytkownika. W tym wpisie chcielibyśmy omówić nową serię obuwia – AERANTIS.

Uczucie przepływu powietrza przy każdym kroku, przekształcanie prostego ruchu w zwiększenie komfortu - AERANTIS ™ zaprojektowany jest po to by napędzać powietrze. To nowy sposób na zapewnienie komfortu: czy to w mieście, w biurze, czy w domu. Chodzenie staje się jeszcze przyjemniejsze.Obuwie AERANTIS ™ łączy w sobie szereg innowacji Geox. Net Breathing System ™ (System Oddychania Net), przełamuje bariery na zewnątrz, dzięki szerokiej i perforowanej oddychającej powierzchni podeszwy. System wentylacji w formie środkowej warstwy podeszwy wykonanej z pianki EVA jest katalizatorem, który maksymalizuje przepływ powietrza w bucie. Dodatkowo wewnętrzny system oddychania zwiększa oddychalność dla całej stopy.

AERANTIS ™ charakteryzuje się unikalnym systemem cyrkulacji powietrza wokół stopy, aktywowanym ruchem i zoptymalizowanym dzięki odpowiednio dobranym materiałom.System wentylacji - środkowa część podeszwy wykonana z EVA, jest prawdziwym silnikiem napędowym AERANTIS ™. Pianka EVA nadaje mu niezwykłą lekkość, a rewolucyjny design tworzy kieszenie powietrzne o różnych proporcjach. Nacisk na amortyzatory - cylindry w podeszwie które kompresują powietrze – zwiększa krążenie powietrza podczas chodzenia.System Oddychania Net ™, wykonany z perforowanej podeszwy z gumy, poliestrowej siatki ochronnej i pełnowymiarowej membrany Respira, przeszedł ewolucję w AERANTIS ™. Okrągłe kształty o różnych rozmiarach - cylindry, działają jak aktywatory cyrkulacji powietrza pozwalają na doskonałą równowagę między podparciem, a oddychalnością.Specjalna wyściółka - Wewnętrzny System Oddychania - zapewnia wolną przestrzeń między stopą a cholewką. Ciepło może uciec w górę przez tę przestrzeń, ułatwiając naturalny proces termoregulacji i zapewniając przyjemne uczucie suchości stóp.

AERANTIS ™ nie tylko maksymalizuje cyrkulację powietrza, ale oferuje również inne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że obuwie jest funkcjonalne: elastyczne sznurówki oraz wbudowane w zapiętek gumy elastyczne pozwalają na łatwe zakładanie obuwia.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019

Polecane

Geox U Aerantis A U927FA-02243-C7004

Geox U Aerantis A U927FA-02243-C7004

412,30 zł brutto/1para412.30 pkt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 412,30 zł/1paraCena regularna 589,00 zł brutto/1para
pixel