Darmowa dostawa od 50,00 zł

Buty Geox

( ilość produktów: 123 )

Geox – od malucha do rynkowego potentata

Za rynkowym sukcesem marki Geox stoi przekonanie, że buty przeznaczone do użytku codziennego powinny zachwycać nie tylko atrakcyjnym wyglądem i perfekcyjnym wykonaniem, ale przy okazji powinny gwarantować możliwie najwyższy komfort chodzenia. Dzięki spełnieniu tych trzech warunków niewielki włoski brand w ciągu zaledwie kilkunastu lat stał się jednym z największych producentów obuwia na świecie – według wielu rankingów Geox zajmuje dziś trzecie miejsce na liście producentów obuwia codziennego użytku i jest liderem w tej kategorii obuwia na rynku włoskim.

Design i technologia – klucz do sukcesu Geox

Niewielka włoska firma założona w lat 90. dwudziestego wieku nie odniosłaby tak spektakularnego sukcesu, gdyby nie wykorzystała potencjału nowych technologii. Dzięki umiejętnemu połączeniu nietuzinkowego designu z unikalnymi rozwiązaniami technicznymi buty Geox damskie, męskie i dziecięce podbiły serca klientów na całym świecie. Doskonałym przykładem nowej technologii, po jaką sięgnęła firma, było zastąpienie tradycyjnej podeszwy specjalnym rodzajem oddychającej membrany, która minimalizowała efekt pocenia się stóp, gwarantując optymalną wentylację zarówno w obuwiu zimowym, jak i typowo letnim.

Na jakie buty Geox warto zwrócić większą uwagę?

Włoska marka jest jednym z rynkowych liderów w produkcji modnego obuwia codziennego użytku, a zatem w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć miejsca dla takich kategorii obuwia tej marki jak: buty Geox sneakersy (obuwie o sportowym kroju z charakterystyczną, wyraźnie zaznaczoną i wysoką podeszwą) czy stworzone z myślą o lecie i wakacjach, super wygodne buty Geox sandały (dostępne zarówno w wersji z płaską podeszwą, jak i na niewielkim obcasie). W sklepie Butomaniak.pl znajdziesz również inne popularne modele obuwia damskiego, w tym różne rodzaje botków, lekkich tenisówek, uniwersalnych balerin, wysokich trzewików czy ciepłych kozaków.

pixel