Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kolekcja Mid LP Perf butów Palladium

( ilość produktów: 1 )

Poszukując unikalnego obuwia, które będzie cechowało się uniwersalnymi zastosowaniami oraz niezwykłą stylistyką, warto zwrócić uwagę na Palladium MID LP Perf wyróżniające się modnym designem, docenianym przez rzeszę wielbicielek. Kilka dostępnych wariantów butów Palladium MID LP Perf sprawia, że jest to obuwie, które można dopasować do wielu stylizacji. O wysokiej popularności obuwia MID LP Perf świadczy fakt, iż coraz częściej możemy je zauważyć na polskich ulicach. Jest to obuwie uwielbiane przez kobiety ceniące sobie wysoki poziom wygody, niezależnie od wieku oraz zainteresowań. W sklepie Butomaniak zamówisz je w korzystnych cenach. Warto ponadto na bieżąco śledzić aktualne promocje.

Mid LP Perf - obuwie Palladium wysokiej jakości, o unikalnym stylu

Palladium Mid to obuwie, które już na pierwszy rzut oka wyróżnia się oryginalnym, trudnym do podrobienia stylem. Twórcy obuwia Palladium Mid swoją inspirację czerpali z trampek z wysoką cholewką. Prezentowanym modelom dodano jednak nieco bardziej sportowego stylu, a ich gruba podeszwa sprawia, że cechują się one doskonałą wytrzymałością. W tym obuwiu cholewka wykonana została z miękkiej skóry licowej ze specjalnymi perforacjami. Jeśli chodzi natomiast o zapiętek - jest on dodatkowo usztywniony, a gumowa osłona obuwia chroni przed wszelkiego rodzaju urazami mechanicznymi, w toku jego intensywnego użytkowania. W takim obuwiu można zatem daleko spacerować, bez odczuwania zmęczenia stóp, a nawet uprawiać sporty o małej intensywności. Buty Palladium Mid dzięki swojemu uniwersalnemu stylowi doskonale sprawdzają się jednak nie tylko w codziennych, ale również w bardziej formalnych stylizacjach. Można je dzięki temu delikatnie przełamać, sprawiając, że będziemy się wyróżniać w tłumie.

Obuwie Mid LP Perf w różnych wariantach

Jeśli zdecydujesz się na obuwie Palladium Mid możesz liczyć na to, że będziesz wyglądać niezwykle stylowo, bez względu na sytuację. Twórcy obuwia Palladium Mid zadbali o to, by prezentowało się ono efektownie w najdrobniejszych szczegółach. Przeznaczone dla kobiet buty tej marki dostępne są bowiem w różnych wariantach kolorystycznych (róż, szary), jak i w różnych rozmiarach (od 36 do nawet 40). Dzięki temu można je dopasować do niemal każdej stylizacji oraz każdej kobiecej stopy. Nad obuwiem MID LP Perf pracuje sztab doświadczonych specjalistów zwracających uwagę na to, by fasony odpowiadały aktualnie panującym trendom. Palladium Mid to zatem obuwie, które zawsze będzie na czasie. W obuwiu MID LP Perf poczujesz się jak modelka na wybiegu, wzbudzając zachwyt wśród przechodniów. Te buty mają w sobie „to coś”, co sprawia, że stanowią wartość dodaną do wielu kobiecych kreacji. To właśnie dlatego warto je mieć w swojej szafie.

pixel