Darmowa dostawa od 50,00 zł

Damskie spodnie narciarskie

( ilość produktów: 15 )

W naszym sklepie znajdziesz między innymi wysokiej jakości damskie kurtki narciarskie niezbędne w garderobie każdej wielbicielki szybkiej lub rekreacyjnej jazdy po stokach na nartach bądź desce snowboardowej. Kurtka to podstawa, o którą zdecydowanie warto dbać i wybierać wyłącznie sprawdzone i pewne modele pochodzące od wyspecjalizowanych firm z całego świata. To one chronią tors przed wyziębieniem i obniżeniem sprawności motorycznej, to one wpływają pozytywnie na komfort podczas wielogodzinnych i intensywnych sesji i to one dają pewną szansę na pokazanie swojego stylu także na stoku. Przejrzyj koniecznie wszystkie damskie kurtki narciarskie dostępne w naszym sklepie i złóż zamówienie już dziś!

Dlaczego damskie kurtki narciarskie są dobrym wyborem?

Damskie kurtki narciarskie pełnią wiele istotnych funkcji na stoku i nie bez powodu większość profesjonalnych narciarzy i snowboardzistów właśnie je uznaje za najważniejszą część damskiej i męskiej garderoby. Ich podstawową funkcją jest ochrona przed zimnem. Kurtki damskie narciarskie są zawsze wykonane z tkanin nieprzemakalnych i w pełni wodoszczelnych i wiatroszczelnych, dzięki czemu zmniejszają wpływ warunków atmosferycznych na organizm snowboardzistki bądź narciarki. Bardzo często na stoku panuje nie tylko duży chłód i temperatura znacznie poniżej zera, lecz także porywisty wiatr, który dodatkowo wzmaga uczucie przenikliwego chłodu. Damskie kurtki narciarskie są wiatroszczelne i skutecznie zmniejszają przenikanie chłodnego wiatru do wnętrza, gdyż mają zwartą strukturę, która nie przepuszcza powiewów do wnętrza.

Ponadto materiały takie jak PrimaLoft oraz wiele innych są w pełni wodoszczelne, a do wnętrza kurtki nie dostanie się ani jeden gram wody. Z pewnością wielu początkujących narciarzy na własnej skórze przekonało się, jak bolesna jest jazda na desce bądź nartach po przemoczeniu kurtki wykonanej z nieprzystosowanej do tych warunków bawełny. Mokre plamy od wody i roztopionego śniegu pozostaną z nami aż do końca jazdy, gdyż przy tak niskiej temperaturze nie są w stanie odparować samodzielnie z powierzchni danego materiału. Właśnie z tego względu warto stawiać na materiały z membraną, które stanowią skuteczną ochronę przed chłodem, zimnem i wodą.

Damskie kurtki narciarskie dla szczególnie wymagających osób

Damskie kurtki narciarskie mają także wiele innych cech, które zwiększają ich komfort użytkowania oraz zapewniane przez nie bezpieczeństwo. Szczególnie istotne są dodatki działające typowo pod wygodę, takie jak dopasowany i duży, obszerny kaptur wykończony ociepleniem czy też wysoka stójka, która chroni szyję podczas szczególnie szybkich zjazdów. Rękawy są wyprofilowane ergonomicznie i mają wzmocnienia oraz naddatki materiału wszędzie tam, gdzie jest to wymagane, np. tuż przy mankietach oraz w łokciach. Dzięki temu możesz liczyć na pełnię wygody także w warunkach jazdy sportowej, w której liczy się np. możliwość szybkiego zmiany kierunku. Obszycia rękawów są zazwyczaj elastyczne i dość mocno uciskają nadgarstek. Chronią w ten sposób np. przed wpadaniem śniegu do rękawów. Nie bez znaczenia jest także warstwa wodoodporna przy zamku, która zmniejsza ryzyko wpadania wody przez ten element do wnętrza kurtki.

Warto także wiedzieć, że materiały stosowane w przypadku damskich kurtek narciarskich znakomicie przepuszczają wilgoć z ciała i pozwalają jej odparować już na zewnątrz, w ten sposób mimo wielogodzinnych sesji na desce bądź nartach można w dalszym ciągu czuć się komfortowo. Duże znaczenie ma także odpowiednia ilość kieszeni, do których można włożyć swoje dokumenty, telefon lub GPS bądź inne akcesoria niezbędne na stoku. Większość producentów stara się umieszczać je w na tyle bezpiecznym miejscu, aby nawet cięższe i masywne sprzęty elektroniczne nie uszkodziły ciała podczas upadku. Pod pachami z reguły znajdują się niewielkie otwory wentylacyjne w metalowych oczkach, które odprowadzają na zewnątrz najwięcej ciepła z naszego ciała.

Czym się kierować podczas wyboru kurtki damskiej narciarskiej?

Wybór odpowiedniej damskiej kurtki narciarskiej tylko z pozoru wydaje się trudny, gdyż w naszym sklepie wszystkie dostępne modele są polecane i warte zakupu. Jeśli chcesz wybrać idealną dla siebie odzież, zdecyduj się na właściwy rozmiar. Za duże kurtki mogą być niewygodne ze względu na zbyt dużą ilość wolnego miejsca pod spodem i zbyt długie rękawy oraz tors, z kolei za małe rozmiary są niewygodne z uwagi na zbyt duży ucisk i brak swobody ruchów. Warto spełnić indywidualne potrzeby i wybrać damską kurtkę narciarską w typowym dla siebie rozmiarze, kierując się przy tym zdecydowanie rozsądkiem.

Nie bez znaczenia jest także design oferowanych modeli. Wszystkie damskie kurtki narciarskie dostępne w naszym sklepie są atrakcyjne wizualnie i zwracają na siebie mnóstwo pozytywnej uwagi. Ma to ogromne znaczenie właśnie na stoku, gdzie często styl liczy się tak samo, jak komfort oraz wygoda. Zamów już dziś swoją nową kurtkę damską narciarską i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz największego wyboru w sieci.

pixel