Darmowa dostawa od 50,00 zł

Eska

( ilość produktów: 5 )

Rękawice i rękawiczki narciarskie ESKA

W 2011 firma ESKA obchodziła swoje 100-lecie. Austriacka firma założona przez Josefa Eska znana i ceniona jest z produkcji profesjonalnych, sportowych i luksusowych rękawic. Są one zawsze dostosowane do specyficznych potrzeb klientów.

Od 1959 roku firma produkuje rękawice narciarskie Eska. Są to trwałe produkty, na których klienci mogą polegać w każdej sytuacji i o każdej porze - czy to w pracy, w sporcie czy jako modny dodatek. Konsekwentnie specjalizując się w rękawicach firma wyznacza najwyższe standardy jakości w połączeniu z innowacjami przyszłości. O wysokiej jakości i bezpieczeństwie produktów mogą świadczyć liczne nagrody, patenty i certyfikaty ISO. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wynikającemu z niego kunsztowi wytwarzania rękawiczek te doskonałe produkty zna cały świat.

Rękawiczki Eska podzielić można na 3 rodzaje:

1. Rękawice profesjonalne - produkowane są dla strażaków, służb ratunkowych, pracowników fizycznych, wojska, policji i jednostek specjalnych.
2. Rękawice sportowe - produkowane są do uprawiana sportów zimowych, wspinaczek i sportów motorowych. Do tej grupy należą też często poszukiwane rękawice narciarskie Eska.
3. Rękawice luksusowe - robione są z miękkich skór i wysokojakościowych materiałów, a wewnątrz wykończone miękkim futerkiem bądź materiałem tekstylnym.

Produkty firm Eska mają bardzo dobre opinie u klientów, gdyż są funkcjonalne oraz dobre jakościowo, zaś produkcja ich powiązana jest z nowymi technologiami, np. Gore-Tex, Thindown, SK Isodry, PROmarble, Crosstech, Gore Windstopper i inne.

pixel