Darmowa dostawa od 50,00 zł

Umbro

( ilość produktów: 1 )

Buty sportowe UMBRO: do piłki nożnej, treningowe i inne

UMBRO (Humprey Brothers) jest brytyjską firmą z siedzibą w Manchesterze, która zajmuje się produkcją odzieży i sprzętu sportowego. Założyciel firmy Harold Humphreys był nastolatkiem, kiedy wystartował z firmą odzieżową Umbro w małej pralni w Wilmslow. Od czasu rozpoczęcia swojej działalności w 1920 roku firma zajmuje się produkcją piłkarskich strojów. Firma ubierała Manchester City i Portsmouth. Właśnie stroje piłkarskie i buty do piłki nożnej Umbro mieli piłkarze Manchester City, kiedy zdobyli Puchar Anglii w 1934 roku. W latach 60-tych ubiegłego wieku większość brytyjskich klubów nosi produkty firmy Umbro, a najlepsze brytyjskie drużyny występują w nich podczas swoich meczów.

Dzisiaj firma próbuje łączyć przeszłość z teraźniejszością i z nowoczesną kulturą piłkarską, wydajnością i stylem. Z biegiem czasu poszerzyła swoją ofertę sportowej odzieży. Oferuje buty Umbro męskie, w tym buty sportowe Umbro, także buty treningowe Umbro, spodnie i bluzy dresowe, bluzy, kurtki. Produkty firmy można spotkać na szkolnych podwórkach, ulicy czy na scenie u gwiazd rocka. Przez lata zmieniały się potrzeby, techniki i moda, również firma Umbro dostosowywała swoje wyroby do aktualnych potrzeb. Pracując z zawodowcami produkowała swoje produkty tak, aby odpowiadały ich potrzebom i oczekiwaniom, a jednocześnie stylowo się prezentowały. Modny krój i modne szycie w sporcie. Na stadionie, boisku i na placu zabaw. Także niedrogie wersje ubrań dziecięcych stylizowanych na klubowe, które pozwalały młodym fanom piłki nożnej poczuć się jak ich idole.

Dzięki doświadczeniu marki w różnych dyscyplinach sportowych, pionierskiemu podejściu do tworzenia strojów i rygorystycznym testom asortyment Umbro został poszerzony o kolejną dyscyplinę sportową, jaką jest rugby. Globalna marka sportowa nawiązała długoterminową współpracę z England Rugby, jako jej oficjalny partner techniczny.

Tam gdzie widoczne jest logo Umbro znajdziesz produkt gwarantujący autentyczność i jakość. Produkty z logo tej firmy oferuje również nasz sklep internetowy.

pixel