Darmowa dostawa od 50,00 zł

FILA

( ilość produktów: 68 )

Odzież i obuwie damskie i męskie FILA

Fila, marka znana chyba każdemu. Założona w Biella we Włoszech w 1911 r.u podnóża włoskich Alp. Fila zyskała światową uwagę dzięki rozpoznawalnej odzieży tenisowej w latach 70. XX wieku. Od tego czasu poszerzyła swoją ofertę nie tyko o odzież, ale i obuwie sportowe które dzisiaj można spotkać na każdej ulicy.

Marka FILA ma ponad 100 lat. Powstała w 1911 roku we Włoszech i początkowo produkowała wyłącznie sprzęt i odzież dla alpinistów. Z czasem jednak poszerzyła swój asortyment. Dzisiaj to firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Buty damskie i męskie FILA królują obecnie na naszych ulicach. Szczególną popularnością cieszy się model FILA Disruptor - obuwie noszone przez celebrytów na całym świecie.
Idealnie pasują do każdej stylizacji - do sportowej, ale i do bardziej formalnych zestawień. Buty te nadają dużą dozę nowoczesności. Pomimo masywnego wyglądu, model jest wyjątkowo lekki i wygodny. Buty damskie FILA białe to totalny must have!

Największe gwiazdy oraz celebryci noszą również odzież Fila. Alpinista Reihnold Messner w 1986 roku zdobył Mount Everest w kombinezonie górskim Fila. Innym sportowcem który dumnie nosił markę był Grant Hill - amerykański koszykarz takich klubów jak Orlando Magic. Marka zdobyła uznanie również w świecie muzycznym.

W latach 90. raper NAS wprowadził markę Fila na salony Nowego Jorku. Z kolei na wschodnim wybrzeżu FILA została rozsławiona za sprawą Tupaca Shakura. W 2019 roku marka podpisała umowę z popularnym koreańskim boysbandem BTS. Gwiazdy takie jak Rihanna, Beyonce, Kendal Jenner czy Kourtney Kardashian i wielu innych z dumą nosi markę FILA.
Obuwie FILA damskie i męskie oraz odzież tej popularnej marki słynie z doskonałej jakości, staranności wykonania i niebanalnym designem.
Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty!

pixel