Darmowa dostawa od 50,00 zł

iFitness

( ilość produktów: 12 )

Styl życia - pasy i pokrowce do treningu iFitness

Angielskie słowo "fit" oznacza być w formie, a bycie sprawnym i zdrowym zaczęło się coraz bardziej upowszechniać. Nowoczesny fitness jest dostępny dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności. Jest wyrazem nowej formy aktywności fizycznej i nowej filozofii życiowej. Fitness rozumiemy dzisiaj jako styl życia, czyli dbałość o sprawność ciała, sposób zachowania, nawyki żywieniowe, codzienną aktywność, właściwą proporcję pomiędzy wypoczynkiem i pracą, odporność na sytuacje stresowe itp.

Z uprawiania fitnessu płyną różnorakie korzyści: kondycyjne, zapobiegawcze, kształtujące, neutralizujące i inne. Ważne jest połączenie trzech czynników: człowiek, ruch i środowisko. Praktyczne rozwiązania Wiele osób nie potrafi, nie chce lub nie może rozstać ze swoim telefonem nawet podczas treningu. Szczególnie wtedy, gdy posiada on funkcje wspierające trening: kontroluje trasę, odmierza czas, kilometry i monitoruje puls. A ponieważ nowoczesne smartfony przejmują często rolę trenerów, dlatego wiele osób nie wyobraża sobie np. biegania bez telefonu.

Istotne jest, aby taki smartfon nie rozpraszał uwagi i nie ograniczał ruchów. I właśnie ten problem rozwiązują opaski na telefon. Do wyboru są te zakładane na ramię lub pokrowce na telefon w formie pasa biodrowego, pasy iFitness, czy etui na ramię do biegania. Z zapięciem na rzepa lub klamerkę. Dzięki swojemu praktycznemu zastosowaniu pasy i opaski do biegania iFitness cieszą się coraz większym powodzeniem.

Pokrowiec na ramię jest świetnym rozwiązaniem dla tych osób, które chcą chronić swój iPhon podczas treningu. Przeznaczony jest do różnych aktywności takich jak np. jazda na rowerze, bieganie, rolki i inne. Regulowany pasek na ramię pozwala na dobre dopasowanie. Pokrowiec na iPhone do biegania często ma właściwości water resistant. Chroni swoją zawartość w każdych warunkach pogodowych z wyjątkiem tych ekstremalnych.

pixel