Darmowa dostawa od 50,00 zł

Mizuno

( ilość produktów: 44 )

Buty sportowe do biegania, siatkówki, halowe Mizuno damskie i męskie

Firma Mizuno została założona w 1906 roku, kiedy Rihachi Mizuno i jego młodszy brat Rizo założyli firmę Mizuno Brothers Ltd. w Osace (Japonia). Od 1907 roku firma zaczęła sprzedawać robioną na zamówienie odzież lekkoatletyczną - produkty które stały się znakiem firmowym Mizuno.

Dziś Mizuno to globalna korporacja, która produkuje szeroką gamę sprzętu sportowego i odzieży sportowej do golfa, tenisa, baseballu, siatkówki, piłki nożnej, biegania, rugby, narciarstwa, kolarstwa, judo, tenisa stołowego, badmintona, boksu i lekkoatletyki.
Buty do siatkówki Mizuno sprawią ze będziesz asem na korcie! Z kolei buty do biegania Mizumo damskie i męskie są gwarancją stabilności i dobrej przeczypności do podłoża. Te cechy sprawiły, że firma Mizuno znalazła się w centrum uwagi. Firma ciągle stawia na rozwój technologii, i na dobrą jakość.. W ofercie znajdziecie również obuwie halowe Mizuno!

Obuwie sportowe Mizuno niezmiennie cieszy się popularnością na całym swiecie nie tylko wśród sportowców! Jest to również doskonałe obuwie na co dzień! A opinie o marce mówią same za siebie!

Ciekawostki o marce:

  1. Mizuno zapewnił sprzęt japońskiemu zespołowi na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, 1924. Od tego czasu 1980 Mizuno dostarczył produkty i wyposażenie na wiele igrzysk olimpijskich!
  2. Mizuno to największa firma produkująca wysokiej jakości produkty do golfa. Ich pierwsze produkty golfowe nosiły nazwę Starline. Firma szybko zdobyła renomę dzięki eksportowi swoich kijów golfowych do Europy.
  3. Kije golfowe Mizuno były używane w kilku ważnych mistrzostwach m.in. w zwycięstwach takich gwiazd jak Nick Faldo, Brooks Koepki czy Tigera Woodsa!
  4. Ostatecznie marka zamierzała założyć fabryki na całym świecie, a pierwsza w Ameryce znajdowała się w Los Angeles w 1961 r. Zakładała również fabryki w Niemczech, Francji, Szkocji i Hongkongu.
  5. Ich obecna siedziba znajduje się w Osace.
  6. Gwiazdy które widziano w butach Mizuno to np. Katie Holmes, czy Jennifer Lopez.

Nasz sklep internetowy oferuje duży wybór produktów marki Mizuno.Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

pixel