Darmowa dostawa od 50,00 zł

GUESS

( ilość produktów: 25 )

Odzież damska i męska GUESS - najlepsze ceny

Guess to amerykańska ekskluzywna marka odzieży i innych modnych akcesoriów, takich jak zegarki, perfumy i biżuteria. Szczególnie jeansy GUESS są znane na całym świecie. Została ona założona w 1981 roku i ma siedzibę w Los Angeles w Kalifornii. Właścicielami marki są bracia Maurice i Paul Marciano. Firma ta jako pierwsza wymyśliła designerskie jeansy dla kobiet, a następnie jeansy męskie oraz inne produkty w kategorii odzież damska i męska GUESS.

Pierwszy sklep Guess został otwarty w rejonie Beverly Hills i wkrótce zaczęły powstawać kolejne w innych rejonach świata. Większość sklepów Guess działa w niektórych częściach Kanady i Stanów Zjednoczonych. Firma posiada również dystrybutorów i licencje w RPA, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Ameryce Łacińskiej, Australii oraz Europie. Obecnie działa w 484 lokalizacjach.
Od momentu powstania w 1981 roku do chwili obecnej firma zatrudnia ponad 15 000 pracowników w różnych krajach. Kampanie reklamowe firmy pomogły ludziom poznać markę na poziomie globalnym, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie Guess stał się popularną marką odzieży i zegarków wśród konsumentów o wysokich dochodach i znających się na modzie.

Tworzone są również osobne kolekcje dla dzieci. Przyciągające wzrok wzornictwo produktów Guess i światowej klasy jakość zawsze były znakami rozpoznawczymi firmy, zwłaszcza przy tworzeniu nowych kolekcji z grupy spodnie jeansowe GUESS męskie i damskie.

Brand jest bardzo rozpoznawalny na całym świecie, a jej wiernymi zwolennikami są najwyższej klasy modelki i celebryci ze świata rozrywki i sportu. Inspirowane najnowszą modą projekty i style zawsze najbardziej przyciągały konsumentów do marki.
Od samego początku istnienia Guess z powodzeniem przyciąga uwagę klientów. Wysoka jakość produktów zawsze była cechą charakterystyczną firmy i jest to jeden z głównych aspektów, który wyniósł markę na poziom jednej z najbardziej ekskluzywnych brandów modowych. Nasz GUESS sklep posiada w swojej ofercie bogaty wybór produktów tej marki. Mamy najlepsze ceny. Przekonajcie się sami!

pixel