Darmowa dostawa od 50,00 zł

Under Armour

( ilość produktów: 3 )

Z babcinej piwnicy w świat - odzież i akcesoria męskie i damskie Under Armour

W przypadku odzieży, w tym także odzieży sportowej, funkcjonalność, design i inne parametry odgrywają niewątpliwie istotną rolę. Odzież Under Armour to przede wszystkim funkcjonalność. Produkty UA mają gwarantować komfort i spełnić swoją rolę. Dlatego też w procesie produkcji odzieży firma stosuje najnowocześniejsze technologie.

Wszystko zaczęło się raczej skromnie od końca lat 90-tych ubiegłego stulecia. Amerykański student sam grający w futbol amerykański wpadł na pomysł produkowania ubrań sportowych odprowadzających wilgoć na zewnątrz, aby nie pozostawały one mokre od potu. Trwała i dobra jakościowo odzież wytwarzana w skromnych warunkach zaczęła być coraz bardziej popularna. Szczególnie wśród znanych sportowców, co tylko rozsławiło firmę. Z czasem pojawiły się linie dedykowane golfistom, biegaczom czy koszykarzom. Linie dedykowane maratończykom, sportowcom wyczynowym i amatorom, produkty dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Od kilkunastu lat firma znana jest i dostępna także w Polsce.

Skromny wygląd w parze z jakością

Firma produkuje głównie mając na względzie zawodowych sportowców, oferując im najnowocześniejsze technologicznie rozwiązania stosowane przy produkcji odzieży. Technologia przedkłada się na jakość, a ta na komfort użytkowania. Komfort to z kolei wysoka ocena marki i popularność produktów. Produktów takich jak buty, odzież, bielizna czy akcesoria takie jak np. czapka Under Armour, czy rękawiczki Under Armour, które oferuje sklep Under Armour. W pierwszym momencie produkty UA nie sprawiają jakiegoś specjalnego wrażenia, ale po poznaniu ich i przetestowaniu zostaje się ich fanem: lekkie, wygodne i mimo tego, że przylegają do ciała nie ma się poczucia, że ma się je na sobie.

UA dodaje ostatnio do uniwersalnych neutralnych kolorów do tej pory się pojawiających, kolory inne, bardziej ostre, a także różne motywy. Marka UA łączy w sobie młodość, dynamikę, komfort i jakość. I dlatego właśnie warto zwrócić uwagę na produkty sygnowane marką Under Armour.

pixel