Darmowa dostawa od 50,00 zł

UVEX

( ilość produktów: 7 )

Kaski i gogle narciarskie oraz snowboardowe UVEX

Uvex jest globalnym partnerem dla miłośników elitarnych międzynarodowych sportów i zapewnia wyposażenie wielu czołowym sportowcom. Początki firmy sięgają 1926 r. i pierwszej fabryki w Bawarii w Niemczech. Motto założyciela Philippa M. Wintera „ochrona ludzi” jest ciągle misją i obowiązkiem tego znanego brandu. Uvex opracowuje, produkuje i sprzedaje produkty i usługi, które zapewniają ludziom bezpieczeństwo, zarówno w pracy na linii produkcyjnej czy podczas spawania, jak i podczas zabawy i czasu wolnego, np. na stoku narciarskim.

Grupa Uvex skupia pod jednym dachem trzy międzynarodowe firmy: grupę Uvex Safety, grupę Uvex Sports (składającą się z Uvex Sports i Alpina) oraz Filtral. Grupa uvex ma 48 spółek zależnych w 22 krajach, a produkcja jest skoncentrowana w Niemczech: dwie trzecie z 2300 pracowników (rok obrotowy 2014/15) pracuje w Niemczech.

Produkty z grupy Uvex Sports obejmują gogle narciarskie, gogle snowboardowe Uvex, okulary sportowe oraz różnego przeznaczenia wyroby w kategorii kask Uvex: jeździeckie, rowerowe oraz wyścigowe. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja z grupy kask narciarski Uvex, ze szczególnym uwzględnieniem kask narciarski z szybą. Jako dostawca sprzętu bezpieczeństwa i partner w międzynarodowych sportach na najwyższym poziomie, Uvex wyposaża ponad 1000 profesjonalnych sportowców na całym świecie. W grupie Uvex Safety wszystko skoncentrowane jest wokół bezpieczeństwa pracy. Firma produkuje środki ochrony indywidualnej od stóp do głów - od kasków ochronnych po obuwie ochronne.

Produkty muszą spełniać najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu noszenia w świecie sportu, podobnie jak w miejscu pracy. Transfer wiedzy między tymi dwoma działami sprzyja ciągłemu rozwojowi nowych produktów w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa, zarówno w sektorze przemysłowym, jak i sportowym. Ta synergia między środkami ochrony indywidualnej i specjalistami ds. bezpieczeństwa sportowego stawia firmę Uvex na czołowej pozycji wśród dostawców sprzętu ochronnego. Działy sportu i bezpieczeństwa nie tylko współpracują, ale także doskonale się uzupełniają w zakresie doświadczenia, wiedzy i wiedzy technicznej, którymi mogą się dzielić.

pixel