Darmowa dostawa od 50,00 zł

Buty Salomon

( ilość produktów: 28 )

 Obuwie trekkingowe Salomon damskie i męskie oraz odzież i ekwipunek

Firma Salomon
jest jednym z większych producentów odzieży sportowej, sprzętu narciarskiego, akcesoriów sportowych i obuwia. Francuska firma istnieje już od 1947 roku i produkuje produkty dedykowane zarówno profesjonalistom jak i amatorom. Buty Salomon produkowane są do różnych aktywności sportowych i na różne pory roku. Dla osób szukających perfekcyjnego obuwia, odzieży czyekwipunku do różnych aktywności, marka Salomon będzie najlepszym wyborem. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów marki Salomon.

Sklep Salomon
dysponuje różnego rodzaju obuwiem. W jego ofercie znajdują się między innymi buty zimowe Salomon oraz buty trekkingowe Salomon (damskie jak i męskie). Oferta obejmuje przy tym zarówno buty Salomony męskie jak i buty Salomon damskie typu wysokiego lub niskiego, buty do biegania, buty treningowe o uniwersalnym zastosowaniu, a także profesjonalne obuwie zimowe.

1 oferta - buty
obejmuje buty Salomon trekkingowe, turystyczne, treningowe, biegowe, profesjonalne zimowe. Te ostatnie wykonane są z nieprzemakalnych, nienasiąkliwych materiałów. Buty biegowe to perfekcyjne buty Salomony dla osób uprawiających biegi górskie tak amatorsko jak i zawodowo. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy damskie i męskie buty Salomon na każdą porę roku. Sprawdź, czym dysponujemy i zamów to, czego akurat szukasz i potrzebujesz.

2 oferta – odzież i ekwipunek
Nasz sklep oferuje również sportową i turystyczną odzież marki Salomon oraz dużą ilość potrzebnych w różnych okolicznościach akcesoriów sportowych i turystycznych. Znajdziesz u nas między innymi: plecaki różnego typu, zimowe rękawice, czapki, kaski, spodenki i bluzy sportowe Salomon. Plecaki w różnych kolorach i o różnych pojemnościach, ze strategicznie rozmieszczonymi przegródkami i kieszonkami na różnego typu rzeczy osobiste. W ofercie są ciepłe rękawice narciarskie, spodnie narciarskie, pasy z bidonami i spodenki Salomon.

Oferta odzieży obejmuje odzież dopasowaną do aktywności przez Ciebie uprawianej. Obojętne, czy będzie to wypad w góry, wycieczka turystyczna, czy trening. Produkty z logo firmy Salomon są wysoko oceniane i cieszą się dobrą renomą ze względu na ich przydatność i jakość.

Pamiętaj
Salomon to produkty nowej generacji i nowoczesne technologie. Dla turystów i sportowców. Dla amatorów i zawodowców. Dla Ciebie.

Buty Salomon podzielone na kolekcje

pixel