Darmowa dostawa od 50,00 zł

Global Vision

( ilość produktów: 4 )

Okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie Global Vision

Początki marki Global Vision® sięgają 1981 roku, kiedy Richard Wright (prezes i założyciel) otworzył hurtownię, która sprzedawała różnorodne produkty, w tym okulary przeciwsłoneczne Global Vision. Cztery lata później firma rozszerzyła swoją działalność na obszary przybrzeżne Florydy, w tym na Daytona Beach (Daytona Bike Week, znany również jako jedno z największych wydarzeń motocyklowych na świecie powstało przy współudziale Wrighta).

To właśnie w tym miejscu zaczęła się ujawniać wiedza Richarda w zakresie zakupów i merchandisingu, zwłaszcza jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie. Wiedział, że jego klienci chcieli okularów przeciwsłonecznych, które byłyby stylowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, świetnie dopasowane i niedrogie. Ta wizja pomogła mu zdobyć ogromną popularność swoich okularów, szczególnie w kategorii okulary aviator Global Vision. Wkrótce stało się jasne, że przyszłość biznesu Richarda związana jest z okularami i dzięki temu narodziła się firma Global Vision Eyewear Corporation.

Od tamtego czasu brand ciągle się rozwija i obecnie sprzedaje szeroką gamę okularów, w tym okulary przeciwsłoneczne, gogle i okulary ochronne. W tej ostatniej grupie na uwagę zasługuje seria Global Vision Hercules. Wraz z rozwojem linii produktów dodano także stojaki i akcesoria. Obecnie Global Vision w swoich magazynach przechowuje prawie milion par okularów i gogli oraz regularnie odbiera przesyłki pełnokontenerowe. Pomaga to zapewnić płynność dostaw dla odbiorców detalicznych i klientów indywidualnych.

Global Vision, wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów i sprzedawców detalicznych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i wielu innych krajach na całym świecie, oferuje wspaniałe produkty, przystępne ceny, wysoką jakość obsługi oraz gwarancje posprzedażowe.

pixel