Darmowa dostawa od 50,00 zł

Blog

Jakie buty trekkingowe są dla mnie najlepsze?

Pewnie wielu z Was miało już kiedyś taki problem i pojawia się on notorycznie mimo szeregu poradników i rekomendacji. Dziś ruszamy z pomocą i na tapet weźmiemy temat doboru butów w góry. Góry wysokie, niskie i wszystkie inne wzniesienia, pagórki i wyżyny. Do dzieła!

Czytaj więcej
Świeżość nie tylko w pudełku

Rzeczą jasną jest, że nike cortez, czy reebok classic i adidas superstar najpiękniej wyglądają gdy wyciągamy je pachnące z pudełka i ich blask nas wręcz oślepia. Jednak nie zawsze jest tak pięknie, szczególnie gdy pochodzimy w nich pół roku, albo trafimy na ulewę rodem z Amazonii. Buty sportowe są butami użytku codziennego, więc utrzymanie ich w bezbłędnej czystości jest bardzo ciężki, ale możliwe.

Czytaj więcej
Adidas Stan Smith

Dziedzictwo Adidas Stan Smith dla tenisa i sneakersów jest prawdopodobnie tak duże, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o klasyczne 3 paski. W tym wpisie poznacie fascunującą historię tego ponadczasowego modelu obuwia.

Czytaj więcej
Zima z Rossignol

Firma Rossignol, założona we francuskich Alpach, inspiruje różne aktywności górskie już od 1907 roku. Poniżej chcemy przedstawić przegląd historii i rozwoju firmy według 10 kluczowych dla niej dat.

Czytaj więcej
Krótka historia marki Speedo

Historia marki Speedo jest niezwykle ciekawa. Obejmuje czas od pierwszych prostych materiałów wykorzystywanych w produkcji po zastosowanie kultowych technologii. Ta międzynarodowa marka strojów kąpielowych jest bogata w różnego rodzaju innowacje, które doprowadziły do rozkwitu pływania sportowego. A wszystko zaczęło się od marzeń młodego Szkota w 1910 roku...

Czytaj więcej
pixel