Darmowa dostawa od 50,00 zł

Sneakersy Asics fuzeX - dla kogo?

2019-01-22
Sneakersy Asics fuzeX - dla kogo?

Japońscy supergiganci odeszli od zwykłego podejścia - wydania nowych wersji ich bardzo popularnych modeli do biegania, takich jak Kayano czy Nimbus, poszerzając swoją ofertę o całkowicie nową linię - sneakersy FuzeX firmy Asics. Tym razem Asics korzysta z szerokiego grona konsumentów - nowicjuszy, miłośników zdrowego stylu życia, fitnessu, dynamicznych sportów, aktywnego wypoczynku. Projekt fuzeX Asics został również zaprojektowany dla publiczności: "Stylowe, modne, młodzieńcze", można powiedzieć bez obaw. Producent twierdzi, że buty są zaprojektowane dla każdego dystansu, tj. dla biegaczy o dowolnym poziomie wyszkolenia.

Co nowego? Fuze GEL amortyzacja

Asics wprowadza nową funkcję - zmodernizowaną amortyzację fuzeGel, zbudowaną w oparciu o legendarną technologię GEL, która już stała się popularna wśród klientów sklepów sportowych. Opracowany w Asics Research Institute w Kobe, fuzeX to mieszanka stworzona przy użyciu ASICS GEL® zintegrowanego z polimerem Solyte w określonych warunkach termicznych.
Jak wcześniej GEL był tylko warstwą między polimerami, teraz stał się ich składnikiem. Patrząc na podeszwę, zobaczysz, że warstwa amortyzatora FuzeX jest widoczna wewnątrz samej obudowy i jest rozłożona na całej powierzchni podeszwy, a nie w niektórych strefach. Absorpcja wstrząsów występuje w każdym centymetrze kwadratowym butów, usuwając znaczną część obciążenia ze stawów stopy. To kolejny powód, aby powiedzieć, że ta seria jest odpowiednia przede wszystkim dla szerokiego grona odbiorców.
Model wykorzystuje również system linii prowadzącej do utrzymania prawidłowego kontaktu w ruchu. Pozwala stopie podążać ścieżką najmniejszego oporu od pięty do odpychania (mniejsza powierzchnia kontaktu), zwiększa efektywność biegu.Dla jakiej powierzchni Asics Fuzex?

Asics FuzeX to zdecydowanie obuwie asfaltowe. Sprawdzona guma w połączeniu z gładkim bieżnikiem, uzupełniona dziurami na całej powierzchni podeszwy, pozwoli zachować doskonałą przyczepność zarówno na suchym, jak i mokrym asfalcie. Powierzchnia kontaktu z powierzchnią jest znacznie większa niż w innych butach do biegania Asics, co również wpływa na przyczepność. Tworzy efekt pełnego kontaktu z powierzchnią.


Pozostaje dodać, nie ważne jak jesteś doświadczonym biegaczem, jeśli praktyczność i design są równie ważne dla ciebie, Asics FuzeX zasługuje na miejsce w Twojej kolekcji obuwia, ponieważ mogą być używane zarówno na co dzień, jak i na treningu.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
pixel