Darmowa dostawa od 50,00 zł

Nowa marka - U.S. POLO ASSN.

2018-11-19
Nowa marka - U.S. POLO ASSN.
U.S. Polo Assn. to nowa ekskluzywna marka w naszym sklepie internetowym. Stara się ona przekazywać, co jest autentyczne w sporcie, honoruje tradycję i wielkość polo, a także tworzy integrujące środowisko, w którym każdy może być kimś wyjątkowym. Opiera się jedynie na zwyczajnym, codziennym stylu życia oraz zasadach i miłości do gry.    
 
U.S. Polo Assn. jest oficjalną marką United States Polo Association (USPA), organizacji non-profit zarządzającej sportem polo w Stanach Zjednoczonych. Z ogólnoświatową dystrybucją poprzez ponad 1030 jednomarkowych sklepów, butików, domów towarowych i e-commerce, USA Polo Assn. oferuje odzież dla całej rodziny, a także akcesoria, obuwie, artykuły podróżne i domowe w ponad 160 krajach. 

             
Od momentu założenia w 1890 roku, USA Polo Assn. zrealizował roczną globalną sprzedaż detaliczną przekraczającą 1,6 miliarda USD. Opłaty licencyjne wypłacane na rzecz USPA umożliwiają im promowanie sportu polo i gwarantowanie programów edukacyjnych i szkoleniowych, takich jak korzyści dla członków klubu polo, wspieranie ośrodków szkoleniowych oraz międzyuczelnianych zawodów polo oraz programy funduszy w zakresie sędziowania, współzawodnictwa i dobrostanu koni.

              
W październiku 2005 r. Sąd federalny w Nowym Jorku orzekł, że użycie USPA w postaci znaku towarowego "Double-Horsemen" nie narusza i nie jest podobne do znaków Polo Ralpha Laurena. Sędzia federalny NJ powiedział, że strony mogą podejmować działania licencyjne, które nie są ze sobą w konflikcie.  
            
Poniżej kilka modeli swetrów tej marki dostępnych od ręki w sprzedaży w naszym sklepie, wykonanych z najwyższej jakości bawełny:
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
pixel