Darmowa dostawa od 50,00 zł

Membrana RESPIRA w butach dziecięcych GEOX

2018-07-11
Membrana RESPIRA w butach dziecięcych GEOX

Membrana RESPIRA w butach dziecięcych

Membrana Respira została stworzona dla dzieci! Unikalna, opatentowana technologia oddychających materiałów rzeczywiście została opracowana do stosowania przede wszystkim w obuwiu dla najmłodszych. Od początku, firma Geox zawsze była o krok do przodu w poszukiwaniach określonych i innowacyjnych rozwiązań mających na celu dobry stan stóp. Nie tylko tych dziecięcych, lecz także tych należących do mamy i taty. Każdego dnia, w naszym Geox Lab, badamy stopy, ich budowę, opracowujemy nowe patenty, testujemy nowe materiały, proponujemy nowe wzory. Rezultat? Coraz bardziej zaawansowane modele, będące owocem wyjątkowej specjalizacji, by móc zaproponować jeszcze wyższy poziom komfortu. Możemy pochwalić się, iż obuwie Geox jest polecane przez specjalistów podologów!

Podeszwa pozwala na wypchnięcie cząsteczek potu w formie pary wodnej na zewnątrz buta.

Patent Geox

Oddychalność Do szerokiej gamy obuwia dziecięcego, Geox wprowadził membranę Respira. Wbudowana w perforowaną, gumową podeszwę membrana, dzięki swojej mikroporowatej strukturze pozwala na wypchnięcie cząsteczek potu w formie pary wodnej na zewnątrz buta, jednocześnie nie pozwalając molekułom wody na dostanie sie do jego wnętrza. Przepływ powietrza pozostaje niezaburzony.

Podeszwa

Przede wszystkim elastyczna i oddychająca. Lecz także lekka, amortyzująca, posiadająca odpowiedni poziom przyczepności aby się nie ślizgać, lecz także nie utrudniać chodzenia. Ścisłe określenie parametrów podeszwy pomaga osiągnąć lepsze efekty: w Geox Lab nasze podeszwy są poddawane specjalnym testom w celu sprawdzenia poziomu ścierania się, wytrzymałości na zginanie oraz stopnia przyczepności. Dodatkowo, odpowiednio skomponowana mieszanka gumy nie pozwala na pozostawianie śladów na podłodze. Specjalna wkładka w obcasie- system Softly Cushioned, zwiększa amortyzację, podczas gdy Flexy System, ze specjalnymi nacięciami bieżnika sprawia, że podeszwy są jeszcze bardziej elastyczne i nie ograniczają ruchów stopy np. przy chodzeniu na paluszkach, kucaniu. Zwróćmy uwagę na szerokość podeszwy - zapewnienie przestrzeni dla palców i kości śródstopia zapobiega ich deformacji

Podeszwa elastyczna Flexi System oraz pięta zabudowana, zabezpieczona dodatkowym usztywnieniem.

Forma

 Niezależnie od bucika, jego cholewka musi być wyprodukowana z materiałów lekkich ale i trwałych, które są w stanie złagodzić każde uderzenie i zapewnić stabilność. Nasi technicy współpracują z ekspertami i specjalistami, aby opracować najbardziej odpowiednią formę w celu zapewnienia małym stópkom maksymalnego komfortu i swobody ruchów. Dzięki przeanalizowaniu kształtu nogi i parametrów bazowych, możemy tworzyć buciki dostosowane do potrzeb dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Poprzez zastosowanie dodatkowych warstw materiału oraz gęstsze przeszycia na czubku oraz zapiętku, wzmacniamy kluczowe obszary. Chronimy duży palec oraz płytkę paznokciową przed uszkodzeniem, wspieramy staw skokowy w kryzysowych sytuacjach, jednocześnie pozwalając na jego naturalny rozwój i samodzielne wzmocnienie ścięgien. Otwarcie Easy Fit działa na korzyść łatwości zakładania bucików dzięki nisko wszytemu językowi oraz zastosowaniu rzepów, elastycznych sznurowadeł, zabezpieczonych rzepem suwaków- tak aby każdy maluch sam poradził sobie z zakładaniem obuwia np. w przedszkolu. Te formy zapięć pozwolą również na dopasowanie cholewki nawet do stópek o wyższym podbiciu!

Stopa dziecka rośnie nawet 4mm na miesiąc, Dzięki Check Your Feet dopasowanie właściwego rozmiaru jest bardzo łatwe.

Właściwy rozmiar czyli Check Your Feet Stopa dziecka rośnie nawet 4mm na miesiąc, dopasowanie właściwego rozmiaru obuwia to nie lada wyzwanie. Dla ułatwienia zadania, we wszystkich modelach w rozmiarach 18-27 Geox stosuje wkładki, które są wyjmowane. Zwróćmy uwagę na pola kolorystyczne- zarówno pięta jak i palce powinny kończyć się w środkowej części pola. Gotowe? Dynamiczna przechadzka wokół sklepu upewni nas o doborze odpowiedniego rozmiaru. System Check Your Feet to doskonałe ułatwienie również dla klientów decydujących się za zakup obuwia poprzez nasze sklepy internetowe- dzięki systemowi, rodzic jest w stanie samodzielnie zweryfikować dobór rozmiaru.

świecąca podeszwa, która może migać; posiada też kilka wersji kolorystycznych co sprawia, że te same buciki za każdym razem wyglądają inaczej.

Wkładki Geox wykończone są naturalną skórą Chrome Free, garbowaną bez użycia chromu- szkodliwe substancje nie są uwalniane do organizmu dziecka. Oparte na piance Ortholite- piance memory, która nawet po dłuższym użytkowaniu nie odkształca się, nie wygniata. Pozostaje puszysta i wraca do pierwotnego kształtu tak aby stale amortyzować każdy krok. Dlaczego wykorzystujemy wkładki miękkie a nie twarde - ortopedyczne? Każda stopa rozwija się w indywidualnym tempie, obuwie Geox to buciki profilaktyczne mające za zadanie wspieranie naturalnego rozwój stopy, jej amortyzację, ochronę, zapewnienie komfortu, delikatne podparcie łuku podłużnego przyśrodkowego stopy, nie zaś korygowanie.

 Oddychające sandały dziewczęce. Perforowana podeszwa- niezbędny element obuwia Geox. Świecący model ze światełkami w podeszwie.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018

Polecane

Geox B Waviness B.B B822BB 014BU

Geox B Waviness B.B B822BB 014BU

153,30 zł brutto/1para153.30 pkt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 153,30 zł/1paraCena regularna 219,00 zł brutto/1para
pixel